Regionalny oddział w Katowicach

Zapraszamy na spotkanie online

15 lutego 2024 r.

Szanowni biegli rewidenci,

Z przyjemnością informujemy, że Regionalny Oddział Polskiej Izby Biegłych Rewidentów w Katowicach planuje organizację spotkania online z ekspertami z renomowanej kancelarii prawnej MJW Legal.

Spotkanie odbędzie się w dniu 26 lutego w godzinach 12:00 – 14:00.

Temat:

Spotkanie z ekspertami - Praktyka kancelarii prawnej w sprawach przed PANA – postępowania administracyjne i dyscyplinarne

Opis spotkania:

Spotkanie poprowadzą partnerzy kancelarii prawnej MJW Legal: radca prawny Konrad Młynkiewicz oraz adwokat Agnieszka Jędrzejewska, którzy w przeszłości zajmowali się obsługą PIBR, a obecnie Kancelaria prowadzi kilkadziesiąt spraw przed PANA oraz przed sądami reprezentując zarówno małe, jednoosobowe firmy audytoskie, podmioty średnie jak i kilka z największych firm audytorskich w Polsce.

Eksperci przedstawią praktyczne aspekty postępowań administracyjnych oraz dyscyplinarnych prowadzonych przed PANA.

 

Agenda spotkania:

  • Prezentacja kancelarii MJW Legal Młynkiewicz Jędrzejewska i Wspólnicy sp.k. oraz jej specjalizacji w obsłudze firm audytorskich i biegłych rewidentów.
  • Omówienie najczęstszych błędów w trakcie kontroli oraz kluczowych etapów postępowań administracyjnych i dyscyplinarnych.
  • Spostrzeżenia dotyczące najczęstszych zarzutów oraz informacje na temat działań, jakie może podjąć firma audytorska i Biegły Rewident.
  • Dyskusja podczas której będzie możliwość zadawania pytań

 

Zgłoszenie uczestnictwa

Aby wziąć udział, prosimy o rejestrację za pośrednictwem elektronicznego formularza dostępnego na naszej stronie internetowej w zakładce SZKOLENIA do dnia 22 lutego 2024 r., abyśmy mogli jak najlepiej przygotować się do tego wydarzenia. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Zachęcamy również do przesyłania pytań, które chcieliby Państwo zadać naszym ekspertom. Pytania te możemy wcześniej przekazać naszym specjalistom, dzięki czemu będą oni mogli wcześniej przygotować odpowiedzi. Istnieje także możliwość zadawania pytań bezpośrednio podczas spotkania.

Dodatkowo, jeśli spotkanie spełni oczekiwania naszych biegłych rewidentów, planujemy zorganizować podobne spotkanie w formie stacjonarnej w naszej siedzibie w późniejszym terminie (prawdopodobnie w okolicach kwietnia-czerwca). Dlatego też zachęcamy Państwa do udziału oraz do podzielenia się swoimi wrażeniami po spotkaniu. Wasza opinia jest dla nas niezwykle cenna i pomoże nam jeszcze lepiej dostosować przyszłe wydarzenia do Państwa potrzeb.

W imieniu Regionalnej Rady,

Jolanta Pyrz
Prezes Regionalnej Rady
RO PIBR w Katowicach

 

 


Kancelaria MJW Legal Młynkiewicz Jędrzejewska i Wspólnicy sp.k. o sobie:

Jako Kancelaria prowadzimy obecnie kilkadziesiąt spraw przed PANA i przed sądami reprezentując zarówno małej, jednoosobowe FA, podmioty średnie jak i kilka z największych FA w Polsce.

Zarówno ja [r.pr. Konrad Młynkiewicz], jak i adwokat Agnieszka Jędrzejewska z którą wspólnie prowadzimy sprawy FA i BR , mamy duże doświadczenie we współpracy z biegłymi rewidentami i firmami audytorskimi. Przez kilka lat obsługiwaliśmy organy PIBR, w tym dwa Krajowe Zjazdy Biegłych Rewidentów. Od blisko 3 lat skupiliśmy się na obsłudze Państwa branży i chcielibyśmy przekazać jak najwięcej naszych spostrzeżeń dotyczących nie tylko działalności PANA i podejścia w konkretnych sprawach ale też kwestii na które trzeba zwracać uwagę czy to podczas kontroli czy w trakcie postępowań prowadzonych na jej podstawie.

Więcej informacji o naszej kancelarii, jak i o nas znajdziecie Państwo na naszej stronie: www.mjwlegal.pl

Logo PIBR Przejdź do strony PIBR