Regionalny oddział w Katowicach

SZKOLENIA

Dostępne szkolenia

Informacje dodatkowe


W celu rejestracji na poszczególne szkolenia prosimy wypełnić formularz zgłoszenia na niniejszej stronie internetowej (uwaga na pola wymagane).

Cena szkolenia w ramach ODZ zawiera koszt obowiązkowych wydawnictw.


Wyjazdowe szkolenie 18–20 września 2023 r. 
Zapraszając do udziału w wyjazdowym szkoleniu obligatoryjnym organizowanym we współpracy z Regionalnym Oddziałem w Bielsku-Białej, prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w szkoleniu w nieprzekraczalnym terminie do dnia 31.08.2023 r. poprzez przekazanie formularza zgłoszeniowego do Regionalnego Oddziału w Bielsku-Białej (wzór formularza przekazujemy do pobrania poniżej, jest on także dostępny na stronie internetowej Oddziału w Bielsku-Białej). W związku z ograniczoną ilością miejsc o zakwalifikowaniu do uczestniczenia w szkoleniudecyduje data złożenia ww. formularza zgłoszeniowego oraz uregulowania odpłatności zaszkolenie (w terminie do 31.08.2023 r.).

Szczegóły szkolenia obligatoryjnego 2023
Karta zgłoszeniowa 2023

 

 

 

Wymagania techniczne dla uczestników szkoleń zdalnych

Zalecane przeglądarki:

  • Komputer stacjonarny lub laptop: Chrome lub Firefox (najnowsze wersje)
  • Mobilny iOS (12.2+): Safari
  • Mobilny Android (6.0+): Chrome

Minimalne wymagania dotyczące przepustowości:

  • Przepustowość przesyłania 5 Mb/s (minimum 2 Mb/s)
  • Przepustowość pobierania 5 Mb/s (minimum 2 Mb/s)

Te same zalecenia dotyczące przepustowości dotyczą urządzeń mobilnych.

W przypadku sieci danych zalecamy 4G LTE w celu uzyskania najlepszych wyników  lub minimalnej sieci 3G do korzystania z dźwięku, przeglądania treści prezentacji i odbierania ekranu.

Aby sprawdzić wykorzystanie przepustowości rekomendujemy użycie strony   https://speedtest.net/.
Aby zmniejszyć wykorzystanie przepustowości zalecamy wyłączenie aplikacji, które mogą działać w tle i ograniczyć aktywność przeglądania.

Sprzęt:

Zalecamy użycie laptopa  lub komputera stacjonarnego z (co najmniej) 2GB pamięci RAM i procesorem 1Ghz.


W przypadku dźwięku zdecydowanie zalecamy używanie zestawu słuchawkowego. Zestaw słuchawkowy sprawi, że inni będą wyraźnie słyszeć głos, a komunikacja nie będzie powodowała echa ani hałasu w tle.   Podstawowy zestaw słuchawkowy z wbudowanym mikrofonem i laptop z wbudowaną kamerą internetową i mikrofonem będą wystarczające.

 

Przesyłając zgłoszenie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Regionalny Oddział PIBR w Katowicach (zgodnie z Ustawą z 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. 2002 nr 101 poz. 926, ze zm.).

 

RO PIBR w Katowicach zastrzega sobie prawo do zmiany trybu szkolenia (zdalny lub stacjonarny) oraz zmiany wykładowcy w sytuacjach wyjątkowych. Zapisanie się na szkolenie oznacza akceptację powyższych.

 

Zapisz się na szkolenie

Dane uczestnika

Podaj imię
Podaj nazwisko
+48
Podaj poprawny adres e-mail

Adres do korespondencji

Podaj adres do korespondencji
Podaj kod pocztowy
Podaj miejscowość

Wybierz szkolenie

Administratorem danych osobowych jest Polska Izba Biegłych Rewidentów, al. Jana Pawła II 80, 00-175 Warszawa, e-mail: biuro@pibr.org.pl (zwana dalej "PIBR"). Czytaj całość Administratorem Bezpieczeństwa Informacji (od 25.05.2018 r. zwanego "Inspektorem Ochrony Danych") powołanym przez Polską Izbę Biegłych Rewidentów jest Michał Sztąberek, adres korespondencyjny: ul. Ludwika Narbutta 22 lok. 23, 02-541 Warszawa, adres email: iod@isecure.pl. Dane osobowe gromadzone poprzez formularz kontaktowy przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) w celach kontaktowych, przy czym prawnie usprawiedliwiony cel administratora danych rozumiany jest jako prawidłowa identyfikacja osoby zainteresowanej i udzielenie odpowiedzi na pytanie. Dane podane w tym celu   będą przechowywane przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi, zgodnie z wnioskiem osoby zainteresowanej. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo wniesienia skargi do GIODO (po wejściu w życie RODO urząd ten zmieni nazwę na "Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych"), gdy uzna, iż przetwarzanie jej/jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych ma charakter dobrowolny, ale niezbędny do realizacji ww. celu. Ukryj

Logo PIBR Przejdź do strony PIBR