Regionalny oddział w Katowicach

„Jak przygotować się i przejść kontrolę nadzoru – wymiana spostrzeżeń i doświadczeń pokontrolnych” spotkanie dla członków RO PIBR w Katowicach

19 listopada 2021 r.

Biegli rewidenci,

Uprzejmie informujemy, że wzorem okresów poprzednich zapraszamy do udziału w kwartalnym spotkaniu biegłych rewidentów naszego regionu w trybie zdalnym w dniu 1 grudnia  br. począwszy od godziny 14:00.

Tym razem tematem wideokonferencji będzie odpowiedź na pytanie „Jak przygotować się i przejść kontrolę nadzoru – wymiana spostrzeżeń i doświadczeń pokontrolnych”. Moderatorem konferencji będzie kol. Klaudia Hałas, Rzecznik Dyscyplinarny PIBR.

W celu usprawnienia przebiegu spotkania prosimy o wcześniejsze formułowanie pytań i problemów i przekazanie ich na adres mailowy Regionalnego Oddziału w Katowicach (katowice@pibr.org.pl lub biuro@pibr-katowice.pl).

Prosimy o zgłaszanie się za pośrednictwem elektronicznego formularza dostępnego na stronie Regionalnego Oddziału PIBR w Katowicach w zakładce SZKOLENIA. O uczestnictwie w spotkaniu zadecyduje kolejność zgłoszeń.

Równocześnie sygnalizujemy, że zabiegamy o organizację szkoleń z zakresu zmian podatkowych i składek wynikających z projektu Polskiego Ładu. Szkolenia odbędą się w grudniu br. i styczniu 2022 r. O szczegółach poinformujemy w najbliższym czasie.
Marian Jagiełło,
Prezes Regionalnej Rady
RO PIBR w Katowicach

Logo PIBR Przejdź do strony PIBR