Regionalny oddział w Katowicach

Spotkajmy się w Nowym Roku! ⭐ Zaproszenie na kolejne koleżeńskie spotkanie robocze oraz spotkanie świąteczno-noworoczne - 11 stycznia 2024 r.

27 grudnia 2023 r.

Szanowne koleżanki i koledzy,

Wraz z początkiem Nowego Roku mamy przyjemność zaprosić Was na dwa wyjątkowe wydarzenia, które zaplanowaliśmy na dzień 11 stycznia 2024. Będzie to koleżeńskie spotkanie robocze, a po nim świąteczno-noworoczne spotkanie o charakterze towarzyskim.

 

KOLEŻEŃSKIE SPOTKANIE ROBOCZE
Rozpoczniemy dzień koleżeńskim spotkaniem roboczym, będącym kontynuacją prac rozpoczętych podczas naszego ostatniego spotkania z 26 października 2023 roku. Wydarzenie odbędzie się w siedzibie RO PIBR w Katowicach w godzinach od 12:00 do 15:00. Skupimy się na tematach związanych z SWKJ w małej firmie audytorskiej, starając się razem rozwiązać problemy związane z inspekcją, monitoringiem oraz roczną oceną SWKJ (w taki sposób, aby wypełnić zapisy KSKJ1 w małej firmie audytorskiej).

Zachęcamy każdego uczestnika do zabrania własnych materiałów (np. SWKJ, KSB itp.) oraz narzędzie do pracy (np. laptopa).

W Regionalnym Oddziale czekać będzie na Was aromatyczna kawa i herbata.

SPOTKANIE ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNE
O godzinie 15:00
zapraszamy na spotkanie świąteczno-noworoczne, które będzie miało luźniejszy, towarzyski charakter. W siedzibie RO PIBR w Katowicach podzielmy się ulubionymi przepisami, wspomnieniami z minionych Świąt oraz planami na nadchodzący rok.

To nie tylko wspaniała okazja do budowania przyjaźni w naszym środowisku, ale i silnej społeczności biegłych rewidentów na Śląsku.

POTWIERDŹ SWÓJ UDZIAŁ
Abyśmy mogli jak najlepiej przygotować się do tych wydarzeń, serdecznie prosimy o zgłaszanie swojego udziału w jednym bądź obu spotkaniach do dnia 8 stycznia 2024 roku. Zgłoszenia prosimy przesyłać mailowo na adres katowice@pibr.org.pl.

Z niecierpliwością oczekujemy wspólnego rozpoczęcia Nowego Roku i spotkania z Wami!

 

Pozdrawiamy,

Regionalna Rada
RO PIBR
w Katowicach

Logo PIBR Przejdź do strony PIBR