Regionalny oddział w Katowicach

PANA zaprasza na kolejne spotkanie dotyczące nowych standardów kontroli jakości – 24.01.2023

16 stycznia 2023 r.

Spotkanie informacyjne ”Nowe standardy kontroli jakości: proces monitorowania i korygowania w małych firmach audytorskich ze szczególnym uwzględnieniem jednoosobowych działalności gospodarczych ”- 24.01.2023 r.

Biegli rewidenci,

w imieniu Polskiej Agencji Nadzoru Audytowego serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne zaplanowane na dzień 24 stycznia br. o godz. 10:30.

Podczas wydarzenia zostaną omówione kwestie związane z procesem monitorowania i korygowania w małych firmach audytorskich ze szczególnym uwzględnieniem tych, prowadzonych w formie jednoosobowej działalności gospodarczej. Podczas spotkania zostaną również przeanalizowane najczęściej zadawane pytania w wyżej wymienionym kontekście. Wydarzenie poprowadzi dr Agnieszka Baklarz dyrektor Departamentu Kontroli PANA oraz dr Małgorzata Kutera.

Aby wziąć udział w spotkaniu prosimy o wypełnianie formularza rejestracyjnego znajdującego się na stronie internetowej: LINK DO FORMULARZA REJESTRACYJNEGO


Z uwagi na planowaną dużą liczbę osób uczestniczących w spotkaniu nie będzie możliwe włączenie mikrofonu i kamery oraz nie będzie możliwości zadawania pytań na czacie – pytania można zadawać za pośrednictwem formularza, który dostępny jest na stronie internetowej:

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=x1R3ZHQ5QkSkJcYTQbYcaYgRjEFmPBFDrKRCizYvLeVUQUYzSDFJVDA0TEpKTjdEWEdXQ0NRNFBMVy4u

Logo PIBR Przejdź do strony PIBR