Regionalny oddział w Katowicach

XX Doroczna Konferencja Audytingu

15 października 2019 r.

XX Doroczna Konferencja Audytingu odbędzie się 25 – 27 listopada 2019 r. w hotelu Warszawianka w Jachrance. Jako Regionalny Oddział planujemy organizację zbiorowego wyjazdu i powrotu

Szanowni Biegli Rewidenci

W związku ze zbliżającą się XX Doroczną Konferencją Audytingu, uprzejmie informujemy, że dla osób z naszego regionu chętnych do uczestnictwa w tym wydarzeniu, planujemy organizację zbiorowego wyjazdu i powrotu. W tym celu prosimy o wstępne deklarowanie chęci skorzystania z tej propozycji na adres mailowy biura Regionalnego Oddziału PIBR w Katowicach.

Dwudziesta edycja DKA to wyjątkowa okazja do wymiany doświadczeń i nawiązania profesjonalnych kontaktów. Temat przewodni tegorocznej edycji brzmi „Biegły rewident w świetle zmian. Etyka, regulacja, digitalizacja”. Z uczestnikami swoją wiedzą podzielą się przedstawiciele organów nadzorczych, biznesu i świata akademickiego. Podczas konferencji omówione zostaną zmiany zachodzące w zakresie biznesu i regulacji, wpływ technologii i przyszłość profesji biegłego rewidenta w Polsce.

XX Doroczna Konferencja Audytingu odbędzie się 25 – 27 listopada 2019 r. w hotelu Warszawianka w Jachrance.

https://dka.pibr.org.pl/

 

 

Pozdrawiam,

Marian Jagiełło
Prezes Regionalnej Rady
RO PIBR w Katowicach

Logo PIBR Przejdź do strony PIBR